tel 0187 657100 Nederlands English Deutsch Francais
empty

Team (16)

Jelle van der Krift Jelle van der Krift
Tel.: 06 10 550 416
management
jelle@ppamail.nl
Jan van Strien Jan van Strien
Tel.: 06 53 915 126
Management
jan@ppamail.nl
Maarten Minnaar Maarten Minnaar
Tel.:06 12 966 510
Sales manager
maarten@ppamail.nl
Gijs van Dongen Gijs van Dongen
Tel.:06 30 400 766
Sales manager
gijs@ppamail.nl
 
Richard de NIjs Richard de NIjs
Tel.: 06 13 247 154
Sales manager
richard@ppamail.nl
Luc van Riet Luc van Riet
Tel.:06 12 56 69 18
Sales manager
luc@ppamail.nl
Rinus de Vos Rinus de Vos
Tel.:06 53 210 290
Sales manager
info@ppamail.nl
Goffe Schat Goffe Schat
Tel.: 06 58 887 653
Red onion pool Contact
goffe@ppamail.nl
Jelmer Elzinga Jelmer Elzinga
Tel.: +31 (0)6 51 42 6730
Sales manager
jelmer@ppamail.nl
 
Richard van der Steege Richard van der Steege
Tel.:06-12315968
Sales manager crop specialist
richardvandersteege@ppamail.nl
Peter van den Heuvel Peter van den Heuvel
Tel.: 06 12 123 047
Logistic manager
peter@ppamail.nl
 
Martijn de Groot Martijn de Groot
Tel.: 06 53 289 275
Location manager Organic Onion pool Contact  
martijn@ppamail.nl
Kees van Alphen Kees van Alphen
Tel. 06-12494495
Location manager Opslag Nieuwe-Tonge
kees@ppamail.nl
Marian Breen Marian Breen
Tel.:0187 657 100
Administration
info@ppamail.nl
Arja van Strien Arja van Strien
Tel.:0187 657 100
Pool administration 
info@ppamail.nl
Joyce Nelisse Joyce Nelisse
Tel.: 0187 657 100
Administration
info@ppamail.nl