tel 0187 657100 Nederlands English Deutsch Francais
empty

Medewerkers (17)

Jan van Strien Jan van Strien
Tel.: 06 53 915 126
directie
jan@ppamail.nl
Jelle van der Krift Jelle van der Krift
Tel.: 06 10 550 416
directie
jelle@ppamail.nl
 
Maarten Minnaar Maarten Minnaar
Tel.:06 12 966 510
commerciële buitendienst
maarten@ppamail.nl
 
Gijs van Dongen Gijs van Dongen
Tel.:06 30 400 766
commerciële buitendienst
gijs@ppamail.nl
David Luteijn David Luteijn
Tel.:06 12 56 42 02
commerciële buitendienst
david@ppamail.nl
Richard de Nijs Richard de Nijs
Tel.: 06 13 247 154 
commerciële buitendienst
richard@ppamail.nl
Luc van Riet Luc van Riet
Tel. 06-12566918
commerciële buitendienst    
luc@ppamail.nl
Rinus de Vos Rinus de Vos
Tel.:06 53 210 290
commerciële buitendienst
info@ppamail.nl
Goffe Schat Goffe Schat
Tel.: 06 58 887 653
commerciële buitendienst
goffe@ppamail.nl
Jelmer Elzinga Jelmer Elzinga
Tel.: 06 51 42 6730
commerciële buitendienst
jelmer@ppamail.nl
Richard van der Steege Richard van der Steege
Tel.:06-12315968
commerciële buitendienst/teeltbegeleider
richardvandersteege@ppamail.nl
Peter van den Heuvel Peter van den Heuvel
Tel.: 06 12 123 047
logistiek-/kwaliteitsmedewerker
peter@ppamail.nl
Martijn de Groot Martijn de Groot
Tel.: 06 53 289 275
locatie manager Opslag Dronten
martijn@ppamail.nl
Kees van Alphen Kees van Alphen
Tel. 06-12494495
Locatie manager Opslag Nieuwe-Tonge
kees@ppamail.nl
Marian Breen Marian Breen
Tel.:0187 657 100
Commerciele Binnendienst/Administratie
info@ppamail.nl
Joyce Nelisse Joyce Nelisse
Tel.:0187 657 100
Commerciele Binnendienst/Administratie
info@ppamail.nl
 
Arja van Strien Arja van Strien
Tel.:0187 657 100
Commerciele Binnendienst/Administratie
info@ppamail.nl